Připojení pomocí rete5N v pásmu 5 GHz umožňuje kvalitnější a rychlejší připojení k internetu než se stávajícími bezdrátovými technologiemi rete5G, které i nadále kvůli širšímu pokrytí zůstávají v naší nabídce. Stávajícím zákazníkům nabízíme zvýhodněné ceny na migraci z dřívějších technologií.

Na tyto služby se vztahují Všeobecné podmínky společnosti RETE internet, s.r.o.
Ceník ostatních služeb.

Tarify platné od 1. 3. 2017

Pro změnu tarifu nám napište na sokolov@rete.cz, uveďte prosím číslo smlouvy nebo fakturační adresu, v případě, že je vám doposud zasílána faktura tištěná a chcete se vyhnout placení poplatku za zasílání napište do emailu text "Souhlasím, se zasíláním faktur e-mailem".

Tarif Rychlost Cena s DPH
rete 5G/N ECONOMY 8 Mbps 299 Kč/měsíc
rete5G/N STANDARD + TV nabídka mini + PVR + Mobil TV* 16 Mbps 399 Kč/měsíc
rete5G/N COMFORT + TV nabídka základ + PVR + Mobil TV* 24 Mbps 499 Kč/měsíc
rete5G/N EXTRA + TV nabídka rozšířená + PVR + Mobil TV* 24 Mbps 599 Kč/měsíc

 * Přehled programů pro jednotlivé TV nabídky naleznete v sekci Televize, reteTV je dostupná pouze na připojení rete5N (nejnovější technologie).

Výhodný přechod ze starších technologií

Našim zákazníkům, kteří delší dobu využívají naše služby reteDSL/rete5G nabízíme na 5N zvýhodněný přechod, aby mohli využívat lepších tarifů pro připojení k internetu. Všechny žádosti o zvýhodněný přechod jsou individuálně posuzovány. Pro své zvýhodněné podmínky pro přechod prosím napište e-mail na sokolov@rete.cz nebo volejte infolinku 412 871 871.

Kontaktujte nás

Pole jméno, telefon, e-mail a adresa přípojky jsou povinná.